کاهش رتبه الکسا

الکسا چیست . به چه دلیل کاهش رتبه الکسا مهم است . چطور آن را کاهش دهیم
کاهش رتبه الکسا دیگر یک رویا دست نیافتنی نیست!

آشنایی با سایت الکسا

الکسا سایتی بسیار معتبر برای رتبه بندی تمامی سایت های جهان است.
شرکت الکسا در سال ۱۳۷۵ (هجری شمسی) به عنوان یک شرکت مستقل تاسیس شد. سه سال بعد شرکت آمازون به دلیل موفقیت هایی که این شرکت به دست آورده بود آنرا خریداری کرد.
سایت الکسا به هدف معرفی و دسترسی بهتر کاربران به وب سایت ها با توجه به عملکرد خود آن ها شروع بکار کرد. از آن روز تولبار الکسا میلیون ها بار دانلود شده و الکسا به یکی از بزرگترین پایگاه های داده جهان در رتبه بندی سایت ها تبدیل شده است. در نهایت الکسا منبع مناسبی برای کسب اطلاعات در مورد سایت های اینترنتی بوده و شما می توانید بوسیله رتبه الکسا از میزان محبوبیت و بازدید یک سایت مطلع شوید.
یکی دیگر از خدمات الکسا مرتب سازی سایت های جهان بر اساس کشور و زمینه کاری آن ها است و این اطلاعات را در اختیار کاربران عمومی قرار می دهد.

بهبود رتبه الکسا مستر ویزیت

به چه دلیل کاهش رتبه الکسا مهم است و نحوه محاسبه رتبه الکسا چگونه است؟

بهبود رتبه الکسا به طور واقعی اهمیت بسیار بالایی دارد، زیرا نشانه میزان اعتبار سایت شماست. رتبه سایت در الکسا موضوع مهمی است که مدیران حرفه ای سایت ها به آن توجه ویژه دارند. اگر شما دارای یک کسب و کار آنلاین هستید قطعا متوجه اهمیت کاهش رتبه الکسا می باشید. داشتن رتبه زیر 5000 باعث می شود فروشندگان محصولات و خدمات برای سفارش تبلیغ با شما تماس گرفته و از شما بخواهند محصول انها را معرفی کنید.
نحوه محاسبه رتبه الکسا بر اساس فاکتورهای بسیاری مشخص می شود که مهم ترین آن میزان بازدید کننده و تعداد بازدید سایت در روز می باشد. روش کار الکسا استفاده از تولباری است که روی مرورگرهای مختلف نصب می شود. وقتی کاربران در سایت های مختلف به گشت و گذار می پردازند، تولبار الکسا اطلاعات بازدید از هر سایت را به سرور مرکزی میفرستد و سرانجام رتبه سایت ها تعیین میشود.

1. بهبود رنک گوگل سایت

بیشتر فعالیت هایی که برای بهبود رتبه الکسا باید انجام دهید مستقیما بر بهبود رنک گوگل شما نیز تاثیر گذارند. افزایش بازدید فقط در الکسا تاثیر گذار نیست بلکه گوگل نیز در رتبه بندی خود و در بیش از 100 فاکتور سئو، میزان بازدید را به طور جدی مد نظر قرار می دهد.


2. بالا رفتن قیمت محیط تبلیغاتی شما

تبلیغ کنندگان اینترنتی در زمان تصمیم گیری به رتبه الکسا سایت شما توجه می کنند و آن را فاکتور مهمی برای تعیین محل تبلیغات خود در نظر می گیرند. هرچه رتبه الکسا ی شما پایینتر باشد، قیمت تبلیغات شما بالاتر و با ارزشتر خواهد بود.


3. افزایش میزان اعتبار سایت

بهتر بودن رتبه الکسا از دید کاربران نشان دهنده بروز بودن و مفید بودن مطالب سایت شما است. زیرا بازدیدکنندگان بیشتری به سایت شما مراجعه کرده اند. از طرف دیگر مخاطبان رتبه الکسا شما را برای تعیین میزان اعتبار سایت و مطالب شما در نظر می گیرند.


4. افزایش ورودی گوگل سایت

هرچقدر رنک گوگل و مقدار بازدید سایت شما بالاتر رود، متناسب با آن باعث افزایش ورودی گوگل و بهبود جایگاه و رتبه سایت شما در نتایج جستجوی گوگل خواهد شد. این امر نیاز به کمی زمان دارد ولی ماندگاری آن قابل توجه است.


راه حل مطمئن و کاربردی برای کاهش رتبه الکسا چیست؟

اگر به دنبال راه حلی صحیح و سریع برای کاهش رتبه الکسا هستید، بهترین گزینه استفاده از سیستم تبادل بازدید کننده مستر ویزیت است. در این سیستم با کمک مرورگر به صورت خودکار، کاربرانی واقعی به بازدید از سایت شما هدایت می شوند.
سامانه تبادل بازدید کننده مستر ویزیت ، علاوه بر اینکه موجب بهبود رتبه الکسا سایت شما خواهد شد، هزاران بازدید کننده واقعی را مقابل سایت شما قرار می دهد که ممکن است هر کدام از آنها مشتری شما شوند، ضمن این که مشکلات پنالتی شدن در گوگل را نیز نخواهید داشت.
نیازی نیست ۲۴ ساعت با این سیستم کار کنید، کافیست روزانه تنها ۱ الی 2 ساعت این سیستم را فعال کنید. در عرض همین مدت صدها بازدید از سایت شما صورت خواهد گرفت. مستر ویزیت یکی از بهترین و بروزترین سیستم ها در این زمینه می باشد. مستر ویزیت به عنوان یکی از ساده ترین و در عین حال اثر گذارترین سیستم تبادل ترافیک ، در خدمت شماست.

کاهش رتبه الکسا مستر ویزیت

همین امروز ثبت نام کنید و از همین لحظه بازدید دریافت کنید !

اگر امروز ثبت نام کنید تا 100 امتیاز به صورت رایگان دریافت خواهید کرد، بنابراین شما می توانید از همین حالا تبادل ترافیک خود را شروع کرده و بلافاصله ترافیک وب سایت خود را افزایش دهید